Nabídka podle dodavatele:  Lučební závody Kolín   ACC 
 
 

How to create molds

free eBook

Name  
Email  


ChN-KS - silikon kondensujący do produkcji form
ChN-KS jest dwuskładnikowym silikonem kondensującym w temperaturze pokojowej w reakcji kondensacji. Składa się z składnika A i składnika B - utwardzacza (zawsze dołączony) . Po dodaniu 2% utwardzacza w temperaturze pokojowej przez 30 minut, do leczenia silikonowym i po 2-6 godzin (w zależności od ilości silikonu) może odformovat. Forma jest w pełni utwardzana w ciągu 24 godzin. Czasy obróbki i utwardzania można regulować ilością utwardzacza i zmianą temperatury. Przy dodawaniu 3% utwardzacza czas przetwarzania jest skracany do około 10 minut, a czas deformacji wynosi około 1-3 godzin.

Translucent jest częściowo przezroczysta. Zarys modelu widoczny jest w ciągu kilku milimetrów. Jeśli nie użyjesz pompy do usuwania pęcherzyków, wewnątrz formy będą pojawiać się pęcherzyki.
Uzyskany kształt jest odporny na odkształcenia, wysokie i niskie temperatury, kwasy i zasady.
Może być również stosowany do małych form produkcji form betonowych. Nadaje się także do małych produktów lub drobnych szczegółów. Dzięki 25 twardości brzegu A kształt może być również usunięty z modelu ujemnego kąta.
Ze względu na dużą płynność i małą lepkość, nie jest potrzebna pompa próżniowa. Silikon może być stosowany jako odlewanie lub zagęszczanie tiksotropowym dodatkiem (Thi-Vex) jako powłoką. <- porównaniu Lukopren N 1522 (guma silikonowa), jest znacznie bardziej elastyczna i bardziej odporne na rozrywanie. ->

Oferta dodaliśmy łagodniejszą wersję o twardości 15 Shore A (dla odlewów kruche) i twardszą wersję 32 Shore A (beton).
Zalecamy twardość 25 Shore A jako złote centrum. Lukopren N 1522 ma twardość 42 Shore A

Aplikacja
Produkcja form przeznaczonych do lanego poliuretanu, żywic epoksydowych, poliestrowych, gipsu, betonu, cementu, wosku, mydła metali nízkotavících, oraz elementów dekoracyjnych tynków, itp. Formy Podział produkcji dla dużych budynków, rzeźb, i tym podobne.

Do powlekania inne warstwy mogą być barwione pigmentami Lukopren.
Obecnie posiadamy na stanie tylko 1 kg twardość pakiet silikonowy 25-cia przesyłka spodziewać się pod koniec kwietnia. Dziękuję za zrozumienie. Jeśli chcesz, aby materiał był jak najszybszy, napisz do nas e-mailem zamówienie i wyślij je jak tylko materiał się pojawi. ->
Gdy otrzymamy więcej niż 5 kg opakowania, możemy wysłać przesyłkę w beczce o pojemności 25 kg. Pakiet jest lepiej chroniony niż przewoźnik :-) niż kilka wiader w jednym opakowaniu. Dziękuję za zrozumienie. ->

Kusů Položka Cena s DPH bez DPH
tvrdost 25 + katalyzátor1 kg72 zł (59,- without VAT)
tvrdost 25 + katalyzátor5 kg312 zł (258,- without VAT)
tvrdost 25 + katalyzátor25 kg1496 zł (1237,- without VAT)
tvrdost 25 + katalyzátor100 kgNa dotaz
tvrdost 15(měkčí) + kat.1 kg77 zł (64,- without VAT)
tvrdost 15(měkčí) + kat.5 kg318 zł (263,- without VAT)
tvrdost 32(tvrdší) + kat.1 kg77 zł (64,- without VAT)
tvrdost 32(tvrdší) + kat.5 kg318 zł (263,- without VAT)
tvrdost 32(tvrdší) + kat.25 kg1553 zł (1283,- without VAT)
tvrdost 25 Translucent + kat.1 kg79 zł (65,- without VAT)
tvrdost 25 Translucent + kat.5 kg324 zł (268,- without VAT)
katalyzátor navíc (kat. je vždy součástí balení)40 g (na 1kg silikonu)4 zł (4,- without VAT)
katalyzátor navíc (kat.je vždy součástí balení)200 g (na 5kg silikonu)12 zł (10,- without VAT)
katalyzátor navíc (kat.je vždy součástí balení)1 kg (na 25kg silikonu)49 zł (40,- without VAT)

Tip: Fill quantity and add into a basket
Vlastnosti
 • Barva: mléčně bílá
 • Spec. hmotnost: 1.2g/cm3.
 • Míchací poměr: 2-3%
 • Doba zpracování: 10-60 minut
 • Doba odformování: 2-6 hodin
 • Smrštění: 0.3%.

 • TYP 15
 • Viskozita: 12000
 • Tvrdost: 15±2 Shore A
 • Pevnost v tahu: 2.6 Mpa
 • Odolnost proti roztržení: 20 kN/m
 • Prodloužení: 600 %

 • TYP 25
 • Viskozita: 19000
 • Tvrdost: 25±2 Shore A
 • Pevnost v tahu: 3.2 Mpa
 • Odolnost proti roztržení: 24 kN/m
 • Prodloužení: 550 %


 • TYP 32
 • Viskozita: 26000
 • Tvrdost: 32±2 Shore A
 • Pevnost v tahu: 3.6 Mpa
 • Odolnost proti roztržení: 29 kN/m
 • Prodloužení: 380 %

Všechny hodnoty byly měřeny 7 dní po odlití ve 23°C, při vyšší teplotě jsou časy kratší.

BEZPEČNOST
   Používejte ochranné pomůcky (oděv, brýle, rukavice). Některé materiály mohou být škodlivé zdraví.
Materiál je určen pro průmyslové použití. Skladujte mimo dosah dětí. Prázdné a vyčištěné obaly lze recyklovat a zbytky přípravku likvidovat jako nebezpečny odpad. Při požití nebo alergické rekci vyhledejte lékařskou pomoc.

PRÁCE S MATERIÁLEM
   Míchací nádoby by měly být čisté a suché z kovu, skla nebo umělé hmoty. Míchejte materiál v dobře větrané místnosti. Vždy si udělejte malý test a vykoušejte si, zda je materiál vhodný pro Váš projekt. Odměřte si obě složky A, B. Doporučujeme váhu s přesností na gramy. Nalijte složku B do míchací nádoby a pečlivě ji zamíchejte. Do složky B můžete vložit pigmenty. Poté nalijte složku A. Pečlivě zamíchejte obě složky, dokud není barva stejnoměrná. Nezapomeňte na stěny a dno nádoby. Pro lepší výsledek je možné použít vývěvu (není nutná) k eliminaci vzduchových bublin po dobu 2-3 minuty. Nezapomeňte si nechat dostatek prostoru pro expanzi materiálu v míchací nádobě.

ELIMINACE BUBLIN
   Nalévejte materiál pomalu v tenkém proudu z výšky do nejhlubšího místa ve formě a nechte materiál postupně zaplnit formu. Pro lepší výsledek je možné použít vývěvu (není nutná) k eliminaci vzduchových bublin.

ZALÉVÁNÍ
   Před zalitím modelu je nutné vytvořit kolem něho ohrádku a dobře ji utěsnit před únikem. Lijte materiál v jednom proudu do nejnižšího místa v ohrádce. Lijte, dokud není model celý zalitý. Nalijte materiál alespoň 1 cm nad nejvyšší bod modelu

VYTVRDNUTÍ
   Nechte formu vytvrdnout požadovanou dobu při pokojové teplotě. Po vytvrzení můžete model z formy vyjmout. Formu začněte nejlépe používat až při plném vytvrzení.

ZAHUŠTĚNÍ
   Thixotrop je přísada na zahuštění silikonu pro použití na natírání vertikálních ploch. Nejprve natřete tenkou kontaktní vrstvu materiálu. Po zavadnutí natřete další vrstvu do požadované tloušťky s použitím thixotropu. Použijte například Thi-Vex.

POUŽITÍ SEPARÁTORU
   Použití separátoru je nutné k oddělení silikonu od silikonu. Např. při tvorbě dvoudílné formy. Můžete použít např. Ease Release 200, 205, 210. Nastříkejte separátor a nechte cca 30 minut oschnout.

USKLADNĚNÍ
   Nepoužitý materiál by měl být uskladněn a používán v suchém a teplém prostředí (cca 20°C). Materiály mají obecně omezenou životnost a měly by být použity co nejdříve. Po použití zavřete obě složky a umístěte do suché místnosti se stabilní, nejlépe pokojovou teplotou. Teplota nesmí klesnout pod bod mrazu. Doba skladování je 1 rok v teplotě nad 5°C v původním obalu.

ŽIVOTNOST FORMY
   Po použití formu umyjte od materiálu odlitku a formu vysušte. Některé materiály jsou agresivní a mohou formu po delší době ve formě poškodit (např. beton). Formy skladujte v suché místnosti a nevystavujte vysoké teplotě.

BL2015_CHN-KS_slozka_A.pdf
BL2015_CHN-KS_slozka_B.pdf
CHN-KS_Technicky_list.pdf
 
 
© www.levneSilikony.cz 2013-2019 , 3D art design s.r.o., tel. +420 732 643 610, info@levneSilikony.cz, Česká Republika